Mam na imię Joanna.

Moją największą pasją jest tworzenie. Wszelkie -zrób to sam- jest czymś, co mnie nakręca i daje ogromną satysfakcję. Podarowanie komuś efektu włożonej pracy, czasu i serca sprawia mi dużo radości. To jest tworzenie wspomnień, na które warto poświęcić – tak cenny w dzisiejszym zabieganym świecie – czas.

W domu chciałabym mieć wszystko„hand made”, bo uważam, że najpiękniejsze wnętrza to te, które wyrażają ich mieszkańców, a nie te, które zawierają modne dodatki. Chcę odnowić wnętrza naszego „nowo kupionego, ale nienowego” domu. Nadać mu nasz charakter, „udomowić się” po swojemu, bez wielkich remontów.

Blog jest przede wszystkim moją motywacją do odnowy wnętrz domu. Potrzebuje „bacika” ze względu na dwie małe, Kochane Przeszkadzajki, w tym  jedna raczkująca ;), które skutecznie odciągają mnie od realizacji pomysłów na zmiany w domu. Jednak mimo zmęczenia, przez moje pasje nie mogę już spać, więc postanowiłam działać – choćby nocami! Domowa Odnowa będzie także motywatorem do ciągłej odnowy życia. Chcę żyć uważniej, potrafić celebrować chwile, odważnie realizować marzenia i zasypiać z uśmiechem na twarzy. Taki plan!

Wspaniale byłoby, gdybym zmotywowała też Ciebie do Twojej DOMOWEJ ODNOWY.

 Zapraszam serdecznie.