wianek pod żyrandolem
DIY- zrób to sam

Bożonarodzeniowa ozdoba żyrandola

Jeśli tak jak ja chcesz, aby święta było czuć dosłownie w całym domu – od podłóg po sufity, to mam propozycję ozdoby świątecznej do zawieszenia pod żyrandol. A co!

To będzie króciutki post, bo i wykonanie prezentowanej ozdoby jest banalnie proste. Chciałam tylko zainspirować Was do tego, że nie trzeba się ograniczać w tworzeniu klimatu świątecznego w naszych domach! Niech zapanuje magia – także nad głowami 🙂

Do przygotowania takiego wieńca użyłam już gotowej bazy, za które posłużyło mi koło wiklinowe malowane na biało, które można zakupić w wielu sklepach oraz oczywiście w sieci.

Do tego powciskałam [dosłownie] gałązki świerkowe. Jedynie w kilku miejscach, gdzie gałązki były dłuższe i odstawały, przywiązałam je za pomocą sznurka jutowego.

Na sznurkach jutowych zawiesiłam również drewniane malowane gwiazdy, które przewiązałam razem z suszonymi plastrami pomarańczy, laską cynamonu oraz malutką gałązką świerku. Użyłam po prostu tego, co miałam w domu.

A zwykle przed świętami, kiedy wiem, że będę robiła dużo projektów, zamawiam sobie w Internecie różne różności do dekorowania. Wybieram jeden sklep i wyszukuje z ich oferty, to co mi się podoba i co mogłabym wykorzystać. Dopiero później robię dekoracje z tego co mam. Polecam taki sposób na zaopatrzenie się w półprodukty, bo wyczarowanie dekoracji jest wtedy szybkie i przyjemne. Wystarczy chwila, aby coś stworzyć. W tym roku też czekam na taką paczkę 🤗 A w niej między innymi wełna merynosa. Myślę, że za kilka dni już będę mogła ją wykorzystać, aby stworzyć coś nowego.

Zatem do zobaczenia na blogu 😉

pod żyrandol świąteczny wianek

wianek świąteczny pod żyrandolem

wieniec pod żyrandolem na bożenarodzenie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.